top of page

Acerca de

WhatsApp Image 2022-12-01 at 14.12_edited.jpg

Magie Života
Kurz posvátné kreativity a vědomého bytí

Úplňkové dny ve znamení Berana mají teplou kvalitu. Proto můžeme očekávat, že i kdyby nebylo slunce ve své plné síle, zima nám snad nebude ani v noci.

Beran vládne ohni. Když Luna vstoupí do Berana, celý svět jako by se chvěl a volal po akci. Uvolníme pouta kreativním procesům a necháme svobodně projevovat náš tvůrčí potenciál. 

Co můžeš od kurzu očekávat?

  • Budeme malovat v barvách ohně.

  • Papojíme se na zdroj vnitřní i vnější síly. 

  • Užijeme si letní čas s malováním a třeba i koupáním.

  • Sklidíme vlastní kreativitu. 

 

13.png

rozviň svou kreativitu 

 

Kreativita je zprvu takové plaché zvířátko. Stále se před námi někam schovává a utíká. Málokdo však ví, že je nesmírně zvědavá a miluje novost všeho druhu. Syť ji každý den novostí a zanedlouho se ti bude zjevovat v plné své kráse nekonečných možností.

Na kurzech ilustrace – umění fantazie a snů dovolíš svým snům vyjádřit se barevně.

Osvojíš si jednoduché způsoby, jak malovat podmanivé tváře lidských, zvířecích, pohádkových nebo spirituálních bytostí. Naučíš se vytvářet magicky přitažlivé podmalby a pozadí, které dodají tvým obrazům kouzelnou atmosféru.

Posuň se dál na cestě výtvarného rozvoje.

 

S přirozeným smyslem pro hravost povzbudíme tvého vnitřního badatele k prozkoumání různých uměleckých technik a nástrojů, které ti pomohou tříbit a rozvíjet tvůj osobní styl. Na každém z kurzů ilustrace se seznámíš s novými technikami, výtvarnými potřebami a způsoby jejich používání. Od pastelek, tuší, inkoustů, akvarelových nebo akrylových barev, suchého nebo olejového pastelu, po rozličná doplňková média.

Krásná slova jako Inspirace, kreativita a umění pro tebe přestanou být abstraktním pojmem. Naučíš se inspiraci vidět, hledat i používat. Kreativitě otevřeš srdce a budeš ji vyživovat svou aktivní tvorbou.

rezervační formulář "Magie Života"

Mám zájem o tento termín:
Kotva 1
14.png

VIDEOUKÁZKA