top of page

Obřady a rituály vnášejí do života zcela novou energii. 

Všední se stane posvátné, běžné se stane radostné. 

Praktikování rituálů znamená prožívat chvíle v přítomném okamžiku a vědomě se podílet na vytváření života svého i života kolem nás.

Bůh nás stvořil, obdaroval nás schopností tvořit a dál tvoří skrze nás. Tím jak přemýšlíme, jak žijeme, spoluvytváříme náš život a život celé planety. 

Při každém úplňku a novu nás Měsíc volá a vábí k pohledu vzhůru. K uvědomění, že se náš život neodehrává jen mezi stěnami kanceláří a v proudech stereotypů práce a povinností. Naše individualita je propojena s univerzem. Platí zde pravidlo „jak na zemi, tak na nebi a obráceně“.

Univerzum nyní volá ke změnám individuálního vědomí lidských bytostí. Abychom se mohli kolektivně a evolučně posunout, potřebujeme se vrátit ke své duchovní části bytí.

MAGIE ŽIVOTA Kurz posvátné kreativity a vědomého bytí.png

Rituální pomůcky a vše, co kolem rituálů provádím, mi pomáhá vybrousit záměr do jasného křišťálu. 

Jsem si vědoma vývoje událostí v časech mezi rituály a jsem tedy více schopna určité retrospektivy a vhledů pro zhodnocení dosavadní cesty. Mé myšlenky se nezmítají v bezbřehé nekonečnosti, ale mají určité kotvy, které velmi dobře slouží jako maják.

ritualni prostor.png
ritualni pomucky.png
áy-Máry.png
ritual banner.png

Záměrem prvního rituálu by měla být naše iniciace z nevědomého do vědomého bytí. Rituál na propojení naší duše se Zdrojem. Zdroj je pro mě vesmírná inteligence, prapůvodní esence veškerého bytí. Zdroj je pro mě Bůh, Stvořitel, Láska. Nemám pro Zdroj jeden konkrétní název. Zdroj je u mě spojen především s pocitem. 

ritual na propejeni duse.png
bottom of page